Разлика помеѓу преработките на „Ауце (општина)“

Одземени 26 бајти ,  пред 6 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1934932
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1934932 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1934932)
 
[[Категорија:Општини во Летонија]]
 
[[en:Auce municipality]]
126.033

уредувања