Разлика помеѓу преработките на „Августајон“

Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1187380
с (Bot: Migrating 10 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1187380 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1187380)
[[Категорија:Згради и градби во Константинопол]]
[[Категорија:Градби на Јустинијан I]]
 
[[pt:Augustaion]]
126.683

уредувања