Разлика помеѓу преработките на „.kz“

Одземен 21 бајт ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''.kz''' е државен код на главен интернет домен за Казахстан. == Надворешни врски ==...)
 
[[Категорија:Главни Интернет домени]]
[[Категорија:Казахстан]]
 
[[sv:Toppdomän#K]]