Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

с
fixing dead links
с
с (fixing dead links)
== Надворешни врски ==
* [http://www.cbi.ir/default_en.aspx Централна банка на ИР Иран] {{en}}
* [http://web.archive.org/20070710075729/iran-daily.com/1386/2860/html/focus.htm „Ирански дневник“] {{en}}
 
[[Категорија:Банки во Иран]]