Википедија:ОХКР 2013/2014-1: Разлика помеѓу преработките

Создадена страница со: {|align=right cellspacing=1 bgcolor=red |- bgcolor=white |align=center|200п |- bg...
(Создадена страница со: {|align=right cellspacing=1 bgcolor=red |- bgcolor=white |align=center|200п |- bg...)
(нема разлика)