Разлика помеѓу преработките на „Вуелта а Еспања 2013 - етапа 1 до етапа 11“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: мини|Рутата на Вуелта а Еспања 2013 Вуелта а Еспања 2013 започна...)
 
с
|-
| 8
| {{атлетзнаме|[[ВаренВаран БаргиБаргиј]]|ФРА}}
| {{ct|ARG|2013}}
| align="right"| и.в.
|-
| 9
| {{атлетзнаме|[[ВаренВаран БаргиБаргиј]]|ФРА}}
| {{ct|ARG|2013}}
| align="right"| + 13"