Разлика помеѓу преработките на „22 јануари (починале)“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
с
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1997]] 
|[[Ордан Петлески]], македонски академски [[сликар]].
|}
<noinclude>