Разлика помеѓу преработките на „Јаша Зитерлин“

Додаден 2.461 бајт ,  пред 8 години
Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Јаша Зитерлин | image = Jasha Sütterlin TA 2013 (Cropping)....
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Јаша Зитерлин | image = Jasha Sütterlin TA 2013 (Cropping)....)
(нема разлика)