Разлика помеѓу преработките на „Европско првенство во ракомет за мажи 2016“

Создадена страница со: {{refimprove|date=October 2012}} {{Infobox International Handball Competition | tourney_name = EHF European Men's Handball Championship | year = 2016 | o...
(Создадена страница со: {{refimprove|date=October 2012}} {{Infobox International Handball Competition | tourney_name = EHF European Men's Handball Championship | year = 2016 | o...)
(нема разлика)
377

уредувања