Разлика помеѓу преработките на „Татјана Хмирова“

нема опис на уредувањето
{{Infobox handball biography
| name = Татјана Хмирова
| image = [[Податотека:TatyanaKhmyrovaHmirova.jpg|220px]]
| fullname = Татјана Хмирова
| nationality = [[Русинка]]
142

уредувања