Разлика помеѓу преработките на „ЖРК Вардар“

Додадени 32 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| chairman = [[Гордана Нацева]]
| manager = [[Индира Кастратовиќ]]
| league = СкопскоСКОПСКО Суперсупер женска ракометна лига
| season = 2012/13
| position = Првак
142

уредувања