Разлика помеѓу преработките на „Александар Цветковиќ“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Кошаркар | image = 220px | name = Александар Цветковиќ | nickname =...)
 
{{Инфокутија Кошаркар
| image = [[Податотека:Cvele.JPG|220px]]
| name = Александар Цветковиќ
| nickname = "Цвеле"
142

уредувања