Разлика помеѓу преработките на „Јакупица“

Додадени 49 бајти ,  пред 6 години
викификација
с
(викификација)
== Поврзано ==
* [[Вардарски регион]]
* [[Планинарски дом „Чеплез“|Чеплес]]
* [[Ореше]]
* [[Папрадиште]]
Анонимен корисник