Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

нема опис на уредувањето
с
{{Infobox handball biography
| name = Јованка Радичевиќ
| image = [[Податотека:Jovanka Radicevic.jpg|220px]]
| fullname =
| nationality = Црногорка
142

уредувања