Разлика помеѓу преработките на „Ина Суслина“

Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Ина Суслина | image = | fullname = Ина Суслина | natio...)
 
{{Infobox handball biography
| name = Ина Суслина
| image = [[Податотека:Gandbol.jpg|220px]]
| fullname = Ина Суслина
| nationality =
142

уредувања