Разлика помеѓу преработките на „Андреа Лекиќ“

Додадени 15 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Бришење на "AndreaLekic.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на INeverCry пора...)
{{Infobox handball biography
| name = Андреа Лекиќ
| image = Andrea Lekic.jpg
| fullname = Андреа Лекиќ
| nationality = [[Србинка]]
142

уредувања