Разлика помеѓу преработките на „Бегоња Фернандез“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Бегоња Фернандез | image = Податотека:Begoña Fernández c...)
 
| birth_date = {{Birth date and age|1980|3|22|df=y}}
| birth_place = {{flagicon|ESP}} [[Виго]], [[Шпанија]]
| height = {{height|m=1.8083|precision=0}}
| weight = 7173 Кг.
| position = Пикер
| currentclub = {{flagicon|MKD}} [[ЖРК Вардар]] СЦБТ
142

уредувања