Разлика помеѓу преработките на „Ина Суслина“

Додадени 2.427 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Ина Суслина | image = | fullname = Ина Суслина | natio...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Ина Суслина | image = | fullname = Ина Суслина | natio...)
(нема разлика)
142

уредувања