Разлика помеѓу преработките на „Андреја Кликовац“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Андреа Кликовац | image = | fullname = | nationality...)
 
| caps(goals) =
| nationalyears =
| nationalteam = {{flagicon|MNE}} [[РукометнаРакометна репрезентација на Црна Гора|Црна Гора]]
| nationalcaps(goals) = '''3''' (5)
| ntupdate =
142

уредувања