Разлика помеѓу преработките на „Екатерина Костјукова“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| nationality = [[Русинка]]
| birth_date = {{Birth date and age|1990|1|24|df=y}}
| birth_place = {{flagicon|MKDRUS}} [[Волгоград]], [[Русија]]
| weight = 57 Кг.
| height = {{height|m=1.66|precision=0}}
142

уредувања