Разлика помеѓу преработките на „Марија Штериова“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Марија Штериова | image = | fullname = Марија Ште...)
 
| birth_place = [[Македонија]]
| weight = 67 Кг.
| height = {{convert|1.78|m|abbr=on}}
| position = Лев Бек
| nickname =
142

уредувања