Разлика помеѓу преработките на „Марија Штериова“

Додадени 2.678 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Марија Штериова | image = | fullname = Марија Ште...
(Создадена страница со: {{Infobox handball biography | name = Марија Штериова | image = | fullname = Марија Ште...)
(нема разлика)
142

уредувања