Википедија:Автопатролирање: Разлика помеѓу преработките

с
Отстрането уредувањето на 46.211.135.20 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 46.211.135.20 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
 
==Видете исто така==
* [[Special:ListUsers/autoreviewer|Автопатролери со знаменце]].
*[[Википедија:Патролирани страници]]
*[[Википедија:Патролирање]]
* [[Блокирање|Википедиjа:Блокирање]]
* [[Код]]
 
[[Категорија:Функции на Википедија]]