Разлика помеѓу преработките на „Јованка Радичевиќ“

с
Бришење на "JovankaRadicevic.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на INeverCry...
с (Бришење на "JovankaRadicevic.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на INeverCry...)
{{Infobox handball biography
| name = Јованка Радичевиќ
| image = [[Податотека:JovankaRadicevic.jpg|220px]]
| fullname =
| nationality = Црногорка