Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2004“

Додадени 96 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q10150 (translate me))
{{Евровизија}}
{{Земји на Евровизија}}
Megutoa na vtoro mesto zavrsi Srbija pretstavuvana od Zeljko Joksimovic so pesnata "Lane Moje".
Анонимен корисник