Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Додадени 29 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
|image =
|caption =
|map = Location CERN member statescountries on map of Europe.svg
|mcaption = Земји-членки
|headquarters = {{flagicon|Switzerland}} [[Женева]], [[Швајцарија]]
15

уредувања