Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1129387 (translate me))
с
капацитет = 15.000 |
лига = [[Прва Македонска Лига (фудбал)|Прва македонска лига]] |
сезона = [[Прва фудбалска лига на Македонија 20102012/20112013|20102012/20112013]] |
позиција = 15<sup>вити</sup> |
шема_лр1=_redshoulders|шема_т1=_blackstripes|шема_др1=_redshoulders |
леварака1=000000|тело1=FF0000|деснарака1=000000|шорцеви1=000000|чорапи1=FF0000|