Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Одземени 6 бајти ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
}}
 
'''ФК „Силекс“Силекс''' е [[Република Македонија|македонски]] [[фудбал]]ски клуб од [[Кратово]].
 
== Историја ==