Разлика помеѓу преработките на „3 јануари (починале)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
|-
|valign="top" align="right"|[[1987]] 
|[[Драган Ѓаконовски - Шпато]] — истакнат македонски [[композитор]], [[диригент]] и [[аранжман (музика)|музички аранжер]].
|-
|valign="top" align="right"|[[1987]]