Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hu:Központi Csoport (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fr:Central Division (NBA))
с (Бот Додава: hu:Központi Csoport (NBA))
[[fr:Central Division (NBA)]]
[[gl:División Central]]
[[hu:Központi Csoport (NBA)]]
[[it:Central Division]]
[[no:Central Division]]
5.830

уредувања