Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ОХКР“

Создадена страница со: {| class="{{#ifeq:{{{nested|}}}|yes|collapsible collapsed messagebox nested-talk|{{#ifeq:{{{small|}}}|yes|messagebox small-talk|messagebox standard-talk}...
(Создадена страница со: {| class="{{#ifeq:{{{nested|}}}|yes|collapsible collapsed messagebox nested-talk|{{#ifeq:{{{small|}}}|yes|messagebox small-talk|messagebox standard-talk}...)
(нема разлика)