Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ОХВП“

с
нема опис на уредувањето
с
|- bgcolor=white
|align=center|[[File:Лого на О.У.Т.У. „Ванчо Питошески“ од Охрид.jpg|200п]]
|- bgcolor=white
|[[File:Wikimedia Macedonia logo mk.svg|200п|center]]
|- bgcolor=white
|[[File:Википедија во вашето училиште.svg|Лого на проектот „Википедија во вашето училиште|center|250px]]