Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Valentina Matviyenko.jpg|thumb|250px|right|]]
[[Податотека:Valentina Matvienko2.jpg|thumb|250px|right|]]
'''Валентина Ивановна Матвијенко''' ({{lang-ru|Валентина Ивановна Матвиенко}}) ({{роден на|7|април|1949}}) е моментен гувернер на [[Санкт-Петербург]].
 
1

уредување