Разлика помеѓу преработките на „11 февруари“

Одземени 280 бајти ,  пред 6 години
с
Отстрането уредувањето на 62.162.124.161 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.124.161 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
{{#ifexist:11 февруари (празници)|'''Празници:''' {{:11 февруари (празници)}}}}
 
{{Месеци}}
{{Месеци}} ЃАРКУРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ШАРКУРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ * НРКОЈ МИ СЕ ТЕПАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
 
[[Категорија:Годишни денови|211]]
143

уредувања