Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Нфа“

Додадени 110 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: <includeonly>{{safesubst:нфа/код|{{{1}}}|{{{2}}}}}</includeonly><noinclude>{{documentation}}</noinclude>
(Создадена страница со: <includeonly>{{safesubst:нфа/код|{{{1}}}|{{{2}}}}}</includeonly><noinclude>{{documentation}}</noinclude>)
(нема разлика)
377

уредувања