Македонски парламентарни избори (1990): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3408788 (translate me))
Нема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
* [http://www.sobranie.mk/?ItemID=79B5B8E8553BC9448467E22984766301 Пратенички состав 1991 - 1994]
* [http://star.utrinski.com.mk/?pBroj=1929&stID=56296&pR=3 Интервју со Петар Гошев, тогашен лидер на СКМ-ПДП], „Утрински Весник“
 
[[Категорија:Парламентарни избори во Македонија|1990]]
6.534

уредувања