Скриени страсти: Разлика помеѓу преработките

Додаден 61 бајт ,  пред 14 години
+ Слика за бришење - опис
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: ro:Jurământul)
(+ Слика за бришење - опис)
{{Инфокутија Телевизиска емисија
|show_name = Скриени страсти
|image = [[Слика:SkrieniStrasti200x150.jpg|150п|{{слика за бришење-опис|22 јуни 2008}}]]
|caption = Лого
|genre = [[драма]], [[теленовела]]