Разлика помеѓу преработките на „Јовица Тасевски - Етернијан“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1390223 (translate me))
{{Инфокутија за личност
| име = Јовица Тасевски - Етернијан
| портрет = Jovica_Tasevski_-_Eternijan,_1.jpg‎
| px = 200px
| опис =
16

уредувања