Разлика помеѓу преработките на „20 септември“

Додадени 44 бајти ,  пред 7 години
заебанции
с (Отстрането уредувањето на 62.162.124.161 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
(заебанции)
 
[[Категорија:Годишни денови|920]]
 
 
 
 
2000- Бетровски арамија
Анонимен корисник