Разлика помеѓу преработките на „Леска (Лешок)“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археомак |име=Леска |слика= |опис= | lat_dir=E | lat_deg=42 | lat_min=3 | lat_sec=50 | lon_dir=N | lon_...)
 
|слика=
|опис=
| lat_dir=EN | lat_deg=42 | lat_min=3 | lat_sec=50
| lon_dir=NE | lon_deg=21 | lon_min=1 | lon_sec=58
|место=Лешок
|општина=Теарце