Разлика помеѓу преработките на „20 ноември (настани)“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
с
|-
|valign="top" align="right"|[[2001]] 
|Во [[Тетово]] е официјално отворен [[Универзитет на Југоисточна Европа|Универзитетот зана југоисточнаЈугоисточна Европа]].
|}
<noinclude>