Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија за велосипедист | name = Хуан Хосе Лобато | image = GanadorGetxo2011.jpg | captio...)
 
с
::1. Етапа 2
::1. Етапа 10
: 1. Етапа 5 Трка околу Езеротоезерото Кингхај[[Чингхај (езеро)|Чингхај]]
;2013
: 1. Етапа 2 Вуелта а Кастилја и Леон