Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 79 бајти ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
{{Егејско Море}}
 
[[Категорија:Светско наследство на УНЕСКО]]
[[Категорија:Места во Грција]]
[[Категорија:Светско наследство во Грција]]