Патмос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 20 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q190053 (translate me))
сНема опис на уредувањето
[[Категорија:Светско наследство на УНЕСКО]]
[[Категорија:Места во Грција]]
[[Категорија:Објекти на светскоСветско наследство во Грција]]
[[Категорија:Додеканези]]
[[Категорија:Општини во Грција]]