Разлика помеѓу преработките на „Шефилд“

Додадени 172 бајти ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с
* [http://www.sheffield.gov.uk/ Градски портал] {{en}}
 
{{никулец}}
 
{{Англија-гео-никулец}}
[[Категорија:Градови во Обединетото Кралство]]
 
[[Категорија:Шефилд| ]]
[[Категорија:Градови во Англија]]
[[Категорија:Градови во Обединетото Кралство]]
[[Категорија:Окрузи во Англија]]
[[Категорија:Јужен Јоркшир]]
 
{{Link FA|en}}