Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Помош со снимки“

с
Бот Додава: nn:Wikipedia:Multimediahjelp
с (Бот Додава: cs, fa, fi, gl, id, ka, ml, ro, sl Менува: hu, zh)
с (Бот Додава: nn:Wikipedia:Multimediahjelp)
[[ml:വിക്കിപീഡിയ:മീഡിയ സഹായി]]
[[ms:Wikipedia:Bantuan audio]]
[[nn:Wikipedia:Multimediahjelp]]
[[pt:Wikipedia:Introdução à mídia]]
[[ro:Wikipedia:Ajutor media]]
59.415

уредувања