Отвори го главното мени

Промени

с
нема опис на уредувањето
| '''Држава''' || [[Податотека:Flag_of Italy.svg|22x20п|Flag of Italy]] [[Италија]]
|-
| '''Моментален шампион''' || [[ФКСС НаполиЛацио|НаполиЛацио]]
|
|-