Разлика помеѓу преработките на „Стари Анови (Белче)“

Создадена страница со: {{Инфокутија Археомак |име=Стари Анови |слика= |опис= | lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=14 | lat_sec=43 | l...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Археомак |име=Стари Анови |слика= |опис= | lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=14 | lat_sec=43 | l...)
(нема разлика)