Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Јоанис Метаксас“

с
Отстрането уредувањето на 217.16.91.153 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
(→‎Петранка Јанева: ново заглавие)
с (Отстрането уредувањето на 217.16.91.153 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
 
{{Страница за разговор}}
 
== Петранка Јанева ==
 
Пепа била убава девојка со обем на гради 70
143

уредувања