Разлика помеѓу преработките на „17 јули“

Додадени 33 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: gan:7月17號, ie:17 juli
с (Бот Додава: hif:17 July [r5530])
с (Бот Додава: gan:7月17號, ie:17 juli)
[[fy:17 july]]
[[ga:17 Iúil]]
[[gan:7月17號]]
[[gd:17 an t-Iuchar]]
[[gl:17 de xullo]]
[[ia:17 de julio]]
[[id:17 Juli]]
[[ie:17 juli]]
[[ilo:Julio 17]]
[[io:17 di julio]]
46.384

уредувања